در این مطلب قصد داریم تا ابعاد مختلف نوعی دیگر از آسیا را برای شما بررسی کنیم. آسیا بالمیل یکی از انواع مورد استفاده به صورت گسترده و برای عملیات سنگ زنی و سنگ شکنی است. این نوع آسیا سال ها است که به صورت گسترده در معادن و مراکز مختلف برای سنگ زنی استفاده می شود و دارای ویژگی های جالبی است. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

همه چیز درباره آسیا بالمیل

این نوع از آسیا بهترین و کلیدی ترین دستگاه برای استفاده در مراحل بعد از خرد شدن سنگ و تهیه پودر و خمیر است. آسیا بالمیل امروزه در صنایع مختلف مانند سیمان، سیلیکات، سرامیک های شیشه ای، پودر و… مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه دلخواه را نیز حاصل می کند.

بر اساس متریال خروجی از آسیا، دو نوع آسیا بالمیل وجود دارد:

  1. آسیا بالمیل گریت
  2. آسیا بالمیل اورفال

این آسیا برای فرآیندهایی مانند سنگ زنی و پودرسازی انتخابی فوق العاده است. شما می توانید به کیفیت کار و دوام بالمیل در اینگونه فرآیندها اطمینان زیادی داشته باشید.کارخانه های معروف سازنده معمولا این دستگاه را بر اساس استانداردهای NEMA ،AGMA ، AWS و ANSI می سازند.

به طور کلی نحوه عملکرد این آسیا به این شکل است که با چرخش یک استوانه حاوی توپ ها حول محور شفت به صورت افقی، آن ها بالا رفته و بر روی سنگ ها سقوط می کنند و آن ها رو پودر می کنند.

خرید مستقیم و بدون واسطه آسیا بالمیل

شما با خرید مستقیم این محصول از کارخانه هم می توانید نسبت به اصل بودن آن اطمینان داشته باشید و هم قیمت واقعی را بپردازید و واسطه ها را کنار بزنید. برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت این محصول با ما ارتباط بگیرید.

در این ارتباط همچنین شما می توانید در خصوص سایر انواع آسیا مانند رادمیل نیز اطلاعات و قیمت دریافت کنید.