در این مطلب قصد داریم تا ابعاد مختلف نوعی دیگر از آسیا را برای شما بررسی کنیم. آسیا بالمیل یکی از انواع مورد استفاده به صورت گسترده و برای عملیات سنگ زنی و سنگ شکنی است. این نوع آسیا سال ها است که به صورت گسترده در معادن و مراکز مختلف برای سنگ زنی استفاده می شود و دارای ویژگی های جالبی است. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

همه چیز درباره گلوله آسیاب

این نوع از آسیا بهترین و کلیدی ترین دستگاه برای استفاده در مراحل بعد از خرد شدن سنگ و تهیه پودر و خمیر است. آسیا بالمیل امروزه در صنایع مختلف مانند سیمان، سیلیکات، سرامیک های شیشه ای، پودر و… مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه دلخواه را نیز حاصل می کند.بر اساس متریال خروجی از آسیا، دو نوع گلوله آسیاب وجود دارد:

  • گلوله آسیاب گریت
  • آسیا بالمیل اورفال

این آسیا برای فرآیندهایی مانند سنگ زنی و پودرسازی انتخابی فوق العاده است. شما می توانید به کیفیت کار و دوام بالمیل در اینگونه فرآیندها اطمینان زیادی داشته باشید.کارخانه های معروف سازنده معمولا این دستگاه را بر اساس استانداردهای NEMA ،AGMA ، AWS و ANSI می سازند.

به طور کلی نحوه عملکرد این آسیا به این شکل است که با چرخش یک استوانه حاوی توپ ها حول محور شفت به صورت افقی، آن ها بالا رفته و بر روی سنگ ها سقوط می کنند و آن ها رو پودر می کنند.

خرید مستقیم و بدون واسطه آسیا بالمیل

شما با خرید مستقیم این محصول از کارخانه هم می توانید نسبت به اصل بودن آن اطمینان داشته باشید و هم قیمت واقعی را بپردازید و واسطه ها را کنار بزنید. برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت این محصول با ما ارتباط بگیرید.در این ارتباط همچنین شما می توانید در خصوص سایر انواع آسیا مانند رادمیل نیز اطلاعات و قیمت دریافت کنید.

مزایای استفاده از آسیاب بالمیل چیست؟

تولید محصول با کیفیت یکسان 🌟

صرفه‌جویی در فضا در کارخانه 🏭

جلوگیری از تولید مواد سمی 🚫☠️

استفاده از سنگ‌زنی مرطوب و خشک 💧🌞

استفاده در سنگ‌زنی ثانویه ♻️

قابلیت اطمینان و آسان برای عملکرد خوب 💯🔧

 

👆👆 این مزایا ویژگی‌های مثبتی هستند که با استفاده از آسیاب بالمیل در صنعت به دست می‌آید. این دستگاه مطمئن، کارآمد و مناسب برای تولید محصولات با کیفیت است. همچنین، می‌تواند در سنگ‌زنی مرطوب و خشک و همچنین در سنگ‌زنی ثانویه مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از آسیاب بالمیل، نیاز به فضای بزرگتر در کارخانه نیست و همچنین جلوی تولید مواد سمی را می‌گیرد! 👏👍

استفاده از آسیاب گلوله ای در صنایع

بالمیل یا آسیاب گلوله‌ای در انواع صنایع به کار می‌رود، از جمله:

در بازیافت مواد مختلف مانند قطعات الکتریکی یا مواد معدنی مثل طلا، بالمیل به منظور خرد کردن و پودر کردن این مواد استفاده می‌شود.

در صنعت ذغال سنگ، بالمیل به عنوان دستگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا سنگ‌های ذغال سنگ را خرد کرده و به اندازه‌ی مورد نیاز آسیاب کند.

بالمیل در صنایع غذایی برای پودر کردن مواد غذایی در حجم بالا استفاده می‌شود. این دستگاه به خرد کردن مواد مثل گلوله‌های فولادی فورج شده، فلدسپات و تولید مواد سرامیکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بالمیل در صنایع غذایی برای پودر کردن مواد غذایی در حجم بالا استفاده می‌شود. این دستگاه به خرد کردن مواد مثل گلوله‌های فولادی فورج شده، فلدسپات و تولید مواد سرامیکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.