همه چیز درباره آسیا رادمیل در این مطلب برای شنا بیان خواهد شد. نحوه عملکرد این نوع سنگ شکن در طول مقاله به صورت کامل برای شما شرح داده خواهد شد. سپس شما می توانید تا بهترین روش خرید مستقیم و بدون واسطه این نوع آسیا را یاد بگیرید. در صورت خرید مستقیم شما فقط هزینه واقعی آسیا رادمیل را پرداخت می کنید. با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

همه چیز درباره آسیا رادمیل

ساختار این نوع آسیا بسیار شبیه به آسیا بالمیل است. البته تنها در برخی از مدل ها که طول میله ها بسیار طولانی است این ساختار با نوع بالمیل تفاوت خواهد کرد. نکته قابل توجه این است که همین انواع با طول بلند، برای عملیات سنگ شکنی و سنگ زنی استفاده می شوند. در این نوع آسیاها با استفاده از میله ها، سنگ وارد شده و عملیات خرد کردن انجام می شود.

این نوع از آسیا سنگ ورودی خود را در محدوده ای مجاز می گیرد و در خروجی تا سقف ۲ میلی متر به شما تحویل می دهد. ساختار این مدل مانند آسیا بالمیل است که کار میله در رادمیل را، بال در آسیا بالمیل انجام می دهد.

نحوه کار آسیا رادمیل

برای جلوگیری از برهم خوردن تعادل بار میله ها باید نسبت طول به قطر از ۱٫۴ تا ۱٫۶ حفظ شود. ضمنا شما باید بدانید که سقف ابعاد سنگی دریافتی آسیا رادمیل ۲ اینچ است.

خرید مستقیم و بدون واسطه آسیا رادمیل

در خصوص نحوه عملکرد این آسیا با شما صحبت کردیم. این نوع آسیا قابلیت خرد کردن به صورت تر و خشک را داراست. شما در صورت تماس با مجموعه ما می توانید تا این مدل را با قیمتی بسیار رقابتی و مناسب خریداری کرده و در صنایع و تاسیسات خود به کار بگیرید. در این ارتباط شما قادر خواهید بود تا اطلاعات دقیق و ابعاد آسیا رادمیل را دریافت کنید.