همه چیز درباره آسیا ریموند در این مقاله برای شما بیان شده است. این نوع سنگ شکن یکی از برترین و بهترین مدل های مورد استفاده برای تولید نرمه و پودر سنگ است. در این مطلب قصد داریم تا ابتدا ابعاد فنی و عملکردی این دستگاه را برای شما مورد استفاده قرار دهیم و سپس در خصوص فروش مستقیم و بدون واسطه این محصول برای شما صحبت کنیم. با این روش شما قادر خواهید بود تا این نوع سنگ شکن را با قیمت واقعی و استاندارد خود خرید کنید. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

همه چیز درباره آسیا ریموند

این نوع آسیا در صنایع مختلف و برای خرد کردن مواد مختلف استفاده می شود. عملکرد کلی آن به یک صورت است. ساختار بررسی شده در این مقاله برای فرآیند سنگ شکنی است که مشابه سایر فرآیندها است. البته این نحوه عملکرد دارای تفاوت های جزئی با سایر انواع آسیا ریموند است.

در استفاده از این نوع آسیا برای فرآیند سنگ زنی، ابتدا سنگ های بزرگ توسط سنگ شکن فکی به سایز معقول و مناسب خرد می شوند. مواد خارج شده از سنگ شکن فکی با استفاده از بالابر به دهانه قیف هدایت می شوند. در این مرحله، فیدر ارتعاشی به آرامی و به صورت پیوسته برای سنگ زنی وارد میکند. در طی این فرآیند و با استفاده از آب و همچنین ساختاری که گازها در آن دخیل هستند، ماده مورد نظر تولید می شود.

آسیا ریموند

ویژگی های آسیا ریموند

  • فشار بالاتر و پودر بیشتر
  • سر و صدا و لرزش کم
  • رینگ سنگ زنی آسیا ریموند کوچک و حتی غلطک نیز در آسیا ریموند پوشیده هستند.
  • نوع کوچک این سنگ شکن برای ماشین کاری مواد با سختی بالا مناسب است.
  • استفاده مداوم از این دستگاه روی محفظه سنگ شکن و روغنکاری آن تاثیری ندارد.
  • مصرف برق پایین
  • نگهداری آسان

خرید مستقیم آسیا ریموند با قیمت کارخانه

شما برای آن که نوع با کیفیت این محصول را خریداری کنید، باید به صورت مستقیم با تولید کنندگان این محصول ارتباط داشته باشید. برای این منظور شما می توانید با ما ارتباط بگیرید. همچنین در این ارتباط قیمت و مشخصات دقیق هر آسیا ریموند نیز به ما اعلام خواهد شد.