همه صاحبان مشاغل می خواهند حداکثر سود را به روشی پایدار کسب کنند. برای تولید کنندگان مصالح ، چالش اصلی این است که هزینه ها را به حداقل رسانده و حداکثر تولید را به کمترین هزینه ممکن برای هر تن مصالح تولیدی برسانند. کارخانه خرد کردن و غربالگری قابل حمل Metso NW Rapid launched که اخیراً راه اندازی شده است ، این معادله عملکرد را به سطوح جدید سوق می دهد. اما چالش ها چیست و دقیقا چگونه آنها را حل کردیم؟

 

چالش 1: چگونه هزینه و زمان استفاده شده در حمل و نقل را به حداقل برسانیم؟

هرچه کارخانه خرد کردن و غربالگری به اماکن ساختمانی نزدیک تر باشد ، هزینه ترانزیت کمتر می شود. ما خانواده تجهیزات Metso NW Rapid for را برای نصب و راه اندازی آسان آن طراحی کردیم ، به این معنی که می توان آن را به سرعت و ارزان از یک سایت به سایت دیگر منتقل کرد. و نصب فقط 12 ساعت طول می کشد.

برای پروژه های بین المللی ، بخش قابل توجهی از هزینه سرمایه از طریق حمل و نقل تجهیزات در خارج از کشور تأمین می شود. واحدهای غربالگری و غربالگری موبایل به طور معمول روی کشتی های Roll on Roll که برای محموله های چرخدار طراحی شده اند ، سفر می کنند. ما می خواستیم به این فکر کنیم – و در نتیجه ، ما یک ایده خلاقانه برای Metso NW Rapid up ارائه کردیم. این اولین و تنها کارخانه خرد کن در جهان است که می توان آن را در یک ظروف حمل بار استاندارد قرار داد و برای یک سوم قیمت ارسال کرد.

چالش 2: چگونه می توان چند کاره قابل انعطاف را فعال کرد و ظرفیت را افزایش داد؟

ما می خواستیم یک سایت قابل حمل برای پاسخگویی به نیازهای چالش برانگیزترین پروژه های خرد کردن و همچنین کوچکترین پروژه ها سودآور طراحی کنیم. بنابراین ما به یک کار چند وظیفه ای رسیدیم که بتواند به طور مؤثر نیازهای تولید چندگانه مانند خرد کردن فک قابل حمل یا خرد کردن مخروط را بر عهده بگیرد اما می تواند توسط بیل مکانیکی ، لودر چرخ یا کامیون کمپرسی نیز تغذیه شود. ما همچنین می خواستیم که این یک راه حل برای مصالح ساختمانی بتونی و راه سازی ، بالاست و زیر پایه ها و همچنین برنامه های بازیافت باشد.

تطبیق پذیری Metso NW Rapid from از خانواده تجهیزات اختصاصی آن است که می تواند به روش های مختلفی استفاده شود. به عنوان مثال ، بر اساس بازخورد مشتریان ما ، ترکیب شگرف جدید کارخانه خرد کردن فک اولیه Metso NW106 and و کارخانه خرد کردن مخروط ثانویه NW220GPD can می تواند تا 30 درصد بالاتر تولید کند. این افزایش ظرفیت ناشی از جایگزینی GP11F ™ با سنگ شکن جدید GP220، است که دارای قدرت بالاتر و صفحه نمایش شیب دار با چهار عرشه بزرگتر است.

ما همچنین راهی برای ترکیب کل فرآیند با یک سیستم کنترل کاربر پسند یک لمسی – Metso IC50C جدید – پیدا کرده ایم که زندگی را برای اپراتورها بسیار آسان تر می کند و خرابی را به حداقل می رساند.

چالش 3: چگونه از در دسترس بودن ثابت اطمینان حاصل کنیم؟

اما می دانیم که برای تولید کنندگان مصالح فقط مربوط به تجهیزات نیست ، بلکه مربوط به سرویس است. به همین دلیل ما می خواستیم Metso NW Rapid ™ از سیستم پشتیبانی جهانی خدمات Metso و همچنین مزایای حضور محلی ما ، ارائه بودجه ، تعمیر و نگهداری و خدمات و همچنین لوازم یدکی و پوشیدن قراردادهای جزئی برخوردار باشد. هر کاری که برای نگه داشتن کارخانه نیاز دارید اما بدون هزینه عملیاتی فراری است.

چالش 4: چگونه ایمنی را بهبود بخشیم؟

همه ما وظایف مهمتری نسبت به خرد کردن و غربالگری داریم – باید ایمنی در نظر گرفت. ما توجه خاصی به این اطمینان حاصل کردیم که Metso NW Rapid to مطابق با استانداردهای ایمنی بهداشت و محیط زیست اتحادیه اروپا باشد. ما همچنین ویژگیهای ایمنی مانند ابزارهای بالابری اختصاصی خود را برای تغییر قسمتهای پوشیدنی و سیستم عاملهای مناسب برای دسترسی ایمن به مکانهای نگهداری اضافه کرده ایم. آسانترین راه برای جلوگیری از تصادفات ، آموزش است و برای این کار تیم Metso نیز در خدمت شماست.

کار کار است و تجارت تجارت است. اما مهمترین چیز این است که همه ما با خیال راحت به خانه می آییم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *